Nasze osiągnięcia

 

 

ROK SZKOLNY 2016/2017

  1. II miejsce w konkursie plastycznym "Co dzeci potrafią zrobić ze śmieci"- Małgosia 
  2. I miejsce w konkursie plastycznym "Historia Polski w baśniach i legendach" - Kaja B.
  3.  II miejsce w konkursie wiedzowym "Historia Polski w baśniach i legendach" - Kaja B., Julia G.

  4. WYRÓŻNIENIA w konkursie plastycznym "Nasze kochane misie"- Martyna P., Marta M., Julia P.

  5. I MIEJSCE w miejskim konkursie plastycznym "Wiosna budzi się do życia" -Kaja B.

 

ROK SZKOLNY 2015/2016


  1. III miejsce w turnieju piłkarskim przedszkolaków -Natan P., Kamil K., Adam B.,Bartek R.,Marlena D., Agata Ch.
  2. I miejsce w konkursie plastycznym o Unii Europejskiej - Marta M.
  3. I miejsce w konkursie "Taniec ludowy Unii Europejskiej"- Amelia B.,Maja Cz., Lena M.,  Karolina K., KasiaT., Julia J.
  4. III MIEJSCE w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Zimowe Krajobrazy"- Lena M. I MIEJSCE- Adam B. 
  5. II MIEJSCE- Katarzyna T. WYRÓŻNIENIE- Zuzanna D. (prace płaskie), II MIEJSCE- Piotr O. (prace przestrzenne) w XXI edycji Miejskiego konkursu plastycznego "W oczekiwaniu na Gwiazdkę".
  6. II MIEJSCE w Ogólnopolskim konkursie plastycznym "Aniołowo"- Julia Sz.
  7. I MIEJSCE w Miejskim Konkursie Plastycznym "Mikołaj-Biskup"- Marta M.
  8. WYRÓŻNIENIE w Miejskim Konkursie Plastycznym "Mikołaj-Biskup"- Lena M.
  9. I MIEJSCE w V Konkursie Plastycznym "Co potrafią dzieci zrobić ze śmieci" pt. Grzyby"-Kaja B.
  10. IV miejsce w konkursie wiedzowym "Cały świat kocha baśnie" - Szymon M. ,Amelia B.
  11. I miejsce w konkursie plastycznym  "Cały świat kocha baśnie"  - Marta M.
  12. WYRÓŻNIENIE  w konkursie plastycznym  "Cały świat kocha baśnie"  - Amelia B.



ROK SZKOLNY 2014/2015

  1. WYRÓŻNIENIE w Konkursie Miejskim "Chorzów średniowieczny"- Julia J., Kamil K.
  2. WYRÓŻNIENIE w Ogólnopolskim Konkurie Plastycznym "Wiosna 1000 ma kolorów..."- Patrycja G.
  3. WYRÓŻNIENIE w konkursie plastycznym "Chorzów moje miasto"- Julka J. i Lena M.
  4. II MIEJSCE W Chorzowskim Festiwalu Przedszkolaków "BOBAS" w kategorii wokalnej- soliści- Anastazja P.
  5. WYRÓŻNIENIE w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Drzewo moim domem"- Patrycja G. 
  6. II MIEJSCE w IV Konkursie Plastycznym "Co potrafią dzieci zrobić ze śmieci" pt. "Sowa"- Maciek K. 
  7. WYRÓŻNIENIE  w przeglądze spektakli jasełkowych "Pastuszkowie, hej" - "Biedronki"
  8. WYRÓŻNIENIE w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Geometryczny obrazek" - Patrycja G.
  9. WYRÓŻNIENIE w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Dinozaur" - Maciek K.
  10. IV MIEJSCE w Turnieju Piłki Nożnej- "Zuchy" i "Biedronki".


 

ROK SZKOLNY 2013/2014

 

  1. I MIEJSCE w Chorzowskim Festiwalu Przedszkolaków BOBAS ( kategoria wokalna - zespoły) -reprezentacja Biedronek i Zuchów
  2. I MIEJSCE w konkursie wiedzy o Uni Europejskiej- Małgosia Sz. i Bartek O. 
  3. I MIEJSCE w konkursie "Chorzów moje miasto"-Roksana R. i Maciej D.
  4. IV MIEJSCE w Turnieju Piłki Nożnej Przedszkolaków- Zuchy- Inga M., Julia G., Andrzej K., Mikołaj Sz., Dawid Sz., Leon N., Kacper D., Mateusz W. 
  5. I MIEJSCE w Mistrzostwach Chorzowa Przedszkolaków w PŁYWANIU- Inga M.
  6. IV MIEJSCE w Mistrzostwach Chorzowa Przedszkolaków w PŁYWANIU- Julia G. 
  7. II MIEJSCE w III Konkursie Plastycznym "Co potrafią dzieci zrobić ze śmieci" pt. "Kolczasty jeż"- Hanna R. 
  8. III MIEJSCE w III Konkursie Plastycznym "Co potrafią dzieci zrobić ze śmieci" pt. "Kolczasty jeż"- Amelia D. 
  9. I MIEJSCE w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Ozdoby  Bożonarodzeniowe" - Emilia Z.
  10. I MIEJSCE w konkursie plastycznym "W oczekiwaniu na gwiazdkę - co znajdziemy pod choinką" - kategoria prace przestrzenne - Marek R.
  11. WYRÓŻNIENIA w konkursie plastycznym "W oczekiwaniu na gwiazdkę - co znajdziemy pod choinką" - Magda D., Lena M.
  12. II MIEJSCE w konkursie plastycznym "Wielkanocne ozdoby" - Szymon K.
  13. WYRÓŻNIENIE w konkursie plastycznym "Wielkanocne ozdoby" - Ines H.
  14. I MIEJSCE w konkursie plastycznym "Nasze kochane misie" - Milena D.

 



ROK SZKOLNY 2012/2013

  1. I MIEJSCE w Chorzowskim Festiwalu Przedszkolaków "BOBAS"(kategoria teatralna) dla zespołu "Kurtynka"- gr. Zuchy
  2. I MIEJSCE w II edycji konkursu plastycznego "Wielkanocny zajączek"- Vanessa B. (praca płaska) oraz Julia P. (praca przestrzenna).
  3. WYRÓŻNIENIE dla drużyny przedszkolaków za udział w II Święcie Latawca Przedszkolaków.
  4. II MIEJSCE dla zespołu przedszkolnego w XVII edycji konkursu plastycznego "Gra- przedszkolaki poznają Chorzów"- Wiktoria N., Kacper K., Vanessa B., Julia P.
  5. I MIEJSCE w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Dzieci z różnych stron świata" - Vanessa B.
  6. WYRÓŻNIENIE w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Jesień- wszystkie barwy jesieni"- Inga M.
  7. WYRÓŻNIENIE w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Zaczarowany świat baśni Andersena"- Julia P. 
  8. I MIEJSCE w konkursie plastycznym "W oczekiwaniu na Gwiazdkę- Święta Bożego Narodzenia- Po Mojemu" w kategorii prace płaskie- Ines H.
  9. II MIEJSCE w konkursie plastycznym "W oczekiwaniu na Gwiazdkę- Święta Bożego Narodzenia- Po Mojemu" w kategorii prace przestrzenne- Kacper K.
  10. WYRÓŻNIENIE w konkursie plastycznym "W oczekiwaniu na Gwiazdkę- Święta Bożego Narodzenia- Po Mojemu"- w kategorii prace płaskie- Katarzyna K., Inga M. i Judyta P.
  11. IV MIEJSCE w Zawodach Pływackich Przedszkolaków miasta Chorzów- Dawid W.

 

 


ROK SZKOLNY 2011/2012


  1. II MIEJSCE w konkursie plastyczno -technicznym "Malowane jesienią" - Kinga K., Piotruś S.
  2. I MIEJSCE w konkursie plastycznym "Co potrafią dzieci zrobić ze śmieci?" - Hania R.
  3. WYRÓŻNIENIE w konkursie plastycznym "Co potrafią dzieci zrobić ze śmieci?" - Piotruś S.
  4. II MIEJSCE w konkursie "Wicowne bajtli beranie" - "Zuchy"
  5. II MIEJSCE w konkursie plastycznym "W oczekiwaniu na Gwiazdkę"   (kategoria przestrzenna "Bombka innowacyjna" ) - Oliwia R.
  6. WYRÓŻNIENIE w konkursie plastycznym " W oczekiwaniu na Gwiazdkę"    ( kategoria przestrzenna "Bombka innowacyjna") - Bartek B.
  7. II miejsce w konkursie plastycznym "Chorzów moje miasto - moje przedszkole" - Kinga K.
  8. III miejsce w finale konkursu "Witaminki - rosnę zdrowo" - Kuba D., Wiktoria N.


ROK SZKOLNY 2010/2011

  1. III MIEJSCE w konkursie plastycznym "W oczekiwaniu na Gwiazdkę" - Piotruś S.
  2. WYRÓŻNIENIA w konkursie plastycznym "W oczekiwaniu na Gwiazdkę" -Weronika M., Daniel P.
  3. WYRÓŻNIENIE w konkursie plastycznym "Aniołowo" - Piotruś S.
  4. WYRÓŻNIENIE w przeglądze spektakli jasełkowych "Pastuszkowie, hej" - "Zuchy"
  5. I MIEJSCE w półfinałach i IV miejsce w finałach konkursu wiedzy "Chorzów moje miasto" -Dominika K., Adam B., Michał K.
  6. II MIEJSCE w konkursie plastycznym "Strój Ślązaczki" - Kinga K.
  7. WYRÓŻNIENIA  w konkursie plastycznym "Strój Ślązaczki" - Dominika K. Natalia P.
  8. WYRÓŻNIENIE w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Bądźmy zdrowi" - Natalia P.
  9. WYRÓŻNIENIA w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Postacie z utworów Jana Brzechwy uczą i bawią" - Piotruś S. ,Kinga K.
  10. WYRÓŻNIENIE w konkursie plastycznym "Witaminki rosnę zdrowo" - Borys M.
Aktualności
Klub zdrowego przedszkolaka
Reazlizaja programu z profilaktyki zdrowotnej
14.02.2017
Zapraszamy na Facebooka
Od bieżącego roku szkolnego wszystkie wydarzenia z życia przedszkola będzie można śledzić na naszej stronie Facebook. Serdecznie zapraszamy ! :)
05.12.2016
Długo wyczekiwany gość!
Odwiedziny  Świętego Mikołaja
05.12.2016
XXI Przegląd Twórczości Dziecięcej
"BOBAS"
27.05.2016
Archiwum aktualności